Narozeninové focení - cake smash

Jak rychle to letí! Nedávno jste měli doma maličké miminko a za pár týdnů oslavíte jeho 1. narozeniny. Pojďte si společně užít veselé narozeninové focení, které si Váš drobeček oravdu „vychutná“ 😊 Na památku Vám zůstanou neotřelé a krásné fotografie.

Součástí narozeninového focení jsou portréty dítěte v moderním a veselém dekoru, pokud si přejete tak i rodinné foto „ochutnávka“ dortu, a na závěr čeká na dítko zábavná koupel.

Dorty pro děti jsou bez umělých barviv a chemických přísad, vše z poctivých surovin a přírodní. Pro děti s alergiemi na lepek, vejce či kravské mléko můžete zvolit dort 100% ovocný.

Toto focení doporučuji hlavně pro deti před jejich prvními narozeninami, kdy ještě neumí samostatně chodit (možno fotit cca od 10 měsíců věku), ale samozřejmě ho můžete využít i pro starší děti, zaručeně si svůj „cake smash“ náležitě užijí.

Balíček NAROZENINY obsahuje 10 retušovaných záběrů v jpg (v barevné i černobílé variantě, celkem tedy dostanete 20 fotografií). Focení trvá cca 1-2 hodiny.

Cena 2.000 Kč (včetně dortu)

Cena 1.500 Kč (pokud si přinesete dort vlastní)

Narozeninové focení cake smash 18/02/2020