newborn focení

Uchovejte si vzpomínku na Váš maličký zázrak!

Přivítám Vás v malém, příjemně zařízeném ateliéru vybaveném pro focení miminek. Čistota a hygiena je pro mě, zejména při práci s novorozencem, samozřejmostí.

Focení novorozených miminek doporučuji ve věku 7 – 21 dní, kdy miminko ještě hodně spinká. Máte-li o Newborn focení zájem, kontatkujte mě nejlépe ještě během těhotenství, abychom se předběžně domluvili, termín focení si pak upřesníme, až se miminko narodí. Pokud se pro focení rozhodnete na poslední chvíli a termín nemáte předběžně rezervovaný, nevadí, napište nebo zavolejte, pokusím se Vám vyhovět 😊

S sebou vezměte 2 látkové plenky, věci na přebalování a pokud nekojíte, tak dostatek mléka. Vše ostatní, včetně oblečení na novorozeňátka je v ateliéru k dispozici. Nabízím množství rekvizit, látek i oblečení k zapůjčení. Budete-li chtít miminko vyfotit se starším sourozencem, vezměte pro něj něco světlého, jednobarevného – košili pro kluky, šatičky pro holčičky. Na rodinné foto (rodiče s miminkem), doporučuji jednobarevné, bílé nebo tmavé oblečení.

Po celou dobu focení budete svému miminku nablízku. Na focení se můžete aktivně podílet, anebo si odpočinte u šálku čaje nebo kávy 😊

Balíček NEWBORN obsahuje 10 retušovaných záběrů v jpg (v barevné i černobílé variantě, celkem tedy dostanete 20 fotografií). Součástí jsou fotografie miminka v 2 – 3 různých scénách i rodinné foto. Focení trvá cca 2 hodiny, ale může se i protáhnout, podle potřeb Vašeho miminka (kojení, uspávání apod.)

Cena 1.800 Kč

newborn 22/10/2015